Sausasis tualetas - ekologiškas pasirinkimas

Šiuolaikiniai sausieji tualetai yra švarūs, bekvapiai ir patogūs naudoti.  Sausasis tualetas taip pat yra ir ekologiškas pasirinkimas, kuris palengvina nuotekų valymą.

Gerai suprojektuotas sausasis tualetas yra švarus, neskleidžia blogo kvapo, jį lengva ištuštinti ir, svarbiausia, patogu naudoti.  Tam, kad sausasis tualetas gerai veiktų, pasirenkant įrenginį, jį montuojant ir naudojant, reikia atkreipti dėmesį į kai kuriuos pagrindinius dalykus. Pagrindinis reikalavimas tam, kad sausasis tualetas neturėtų blogo kvapo, yra pakankamas vėdinimas. Tinkamos ir geros kokybės specialios medžiagos sugeria kvapus ir perteklinę drėgmę,  bei užtikrina, kad žemėje būtų oro ertmės.

Atsakingas tualeto pasirinkimas ir teisingi montavimo sprendimai, užtikrins jo nepriekaištingą veikimą Jūsų namuose ar vasarnamyje.

Sausasis tualetas palengvina nuotekų valymą

Nuotekų sukeliamą naštą galima sumažinti surenkant dalį nešvarumų jau gautinį valymo procesą. Labiausiai rekomenduojamas sprendimas - vandenį vartojančio tualeto pakeitimas sausuoju tualetu.  Naudojantis sausuoju tualetu, kietosios atliekos yra kompostuojamos, o šlapimas surenkamas atskirai, kurį vėliau galima naudingai panaudoti darže. Valyti reikės tik plovimui panaudotą (muiluotą) vandenį. Tačiau jo valymui prireiks gerokai mažiau sąnaudų, nei valant visas nuotekas vienu metu.

Susipažinkite su sausaisiais tualetais